Антимонопольний комітет вивчає вартість зовнішнього оцінювання абітурієнтів


Антимонопольний комітет України (АМКУ) проводить аналіз розробленого Міністерством освіти і науки України проекту Положення про надання платної послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Свій висновок комітет обіцяє дати в лютому поточного року.

Зокрема, Міносвіти та Український центр оцінювання якості освіти, виконуючи рекомендації АМКУ, розробили та надали на узгодження проект Положення про надання платної послуги з проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Тепер фахівці АМКУ проаналізують цей документ на предмет формування вичерпного переліку витрат, які можуть закладатися у вартість пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що проводиться регіональними центрами оцінювання якості освіти.

Після того, як буде затверджена методика розрахунку витрат, з яких буде формуватися плата за пробне оцінювання, Міносвіти має забезпечити належний контроль за дотриманням Українським центром оцінювання якості освіти і його регіональними підрозділами встановленого порядку проведення пробного незалежного оцінювання та розрахунку вартості цієї послуги.
Категория: Новостная лента | 173 | распечатать
 


Добавление комментария:

Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
© Внешнее независимое тестирование в Украине Перепечатка и использование материалов разрешено только с указанием ссылки на первоисточник.
-->
-->