Права і обов'язки учасників зовнішнього незалежного оцінювання


  Учасниками зовнішнього оцінювання є особи, які пройшли відповідну реєстрацію, тобто учні випускних класів навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які виявили бажання в поточному навчальному році вступити до вищих навчальних закладів та випускники минулих років.

Учасники зовнішнього оцінювання мають право на:

1. Виконання тестів, які відповідають за змістом вимогам чинних навчальних програм
загальноосвітньої підготовки.

2. Ознайомлення з правами й обов'язками учасника тестування.

3. Ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення тестування.

4. Безпечні умови проведення тестування.

5. Отримання інформації про мету тестування, програми зовнішнього оцінювання та форми завдань, з яких складаються тести.

6. Своєчасне інформування щодо часу та місця проведення тестування.

7. Отримання інформації про форму та час повідомлення результатів тестування.

8. Конфіденційність результатів тестування.

9. Апеляцію щодо порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання ( у разі подання відповідної заяви до моменту виходу з пункту тестування ).

10. Апеляцію щодо результатів зовнішнього оцінювання протягом 5-ти днів з часу отримання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти.

11. Отримання інформації про наслідки для учасника тестування в разі порушення порядку проходження зовнішнього оцінювання.

 Учасники зовнішнього оцінювання зобов'язані:

 1. Зареєструватися у встановлені Міністерством освіти і науки України терміни в одному пункті реєстрації, надавши повну та правдиву інформацію про себе, а саме: прізвище, ім'я, по-батькові,
дата народження, місце проживання, паспортні дані, перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою бажає виконувати тест. Крім того, випускники поточного року зазначають навчальний заклад, у якому навчаються, а випускники попередніх років - дані
документа про отримання повної загальної середньої освіти.

2. Ввічливо ставитися до осіб, які організовують, проводять чи беруть участь у зовнішньому оцінюванні.

3. Своєчасно прибути до пункту тестування з паспортом та запрошенням, виданим Українським центром оцінювання якості освіти, або інформувати організаторів про об'єктивні причини, що перешкоджають узяти участь у зовнішньому оцінюванні.

4. Завчасно ознайомитися з інформацією про порядок проходження зовнішнього оцінювання.

5. Не користуватися під час зовнішнього оцінювання (в аудиторіях і приміщеннях пунктів тестування) в особистих інтересах, а також в інтересах інших осіб мобільними телефонами,
фото- й відеоапаратурою, іншими технічними засобами, що можуть бути використані для приймання та передання будь-якої інформації; друкованими та рукописними матеріалами (підручники, посібники, записки тощо), які можуть бути використані як додаткові джерела
інформації, необхідної для виконання тесту.

6. Виконувати всі вказівки та вимоги фахівців, які організовують проведення зовнішнього оцінювання у межах конкретного пункту тестування, що стосуються процедури тестування.

7. Під час складання тесту не дозволяється: спілкуватися з іншими учасниками тестування, передавати різні матеріали, консультувати чи консультуватися тощо.

8. Після закінчення роботи над тестом здати зошити із завданнями, бланки відповідей фахівцям, які проводять тестування.

У разі порушення норм, учасник тестування не допускається до проходження зовнішнього оцінювання. або можуть бути видалені з аудиторії, де проходить тестування, а отримані ними результати будуть анульовані.

Категория: Права и обязанности участников | 219 | распечатать
 


Добавление комментария:

Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
© Внешнее независимое тестирование в Украине Перепечатка и использование материалов разрешено только с указанием ссылки на первоисточник.
-->
-->