Вирішення нестандартних ситуацій


З пам'ятки інструктора.
Нестандартні ситуації, що можуть виникнути в пункті тестування під час проведення зовнішнього оцінювання, та способи їхнього вирішення.
  • 1. Учасник зовнішнього оцінювання прибув без запрошення
Учасник допускається до проходження зовнішнього оцінювання. Помічник відповідального за пункт тестування перевіряє документ, що посвідчує особу учасника, та з’ясовує його аудиторію тестування.
  • 2. Учасник прийшов без документа, що посвідчує особу 
 Учасник не допускається до зовнішнього оцінювання, про що складається відповідний протокол, який засвідчується підписами відповідального за пункт тестування, його помічника та чергового. Зазначений вище протокол долучається до матеріалів, що надсилаються до центру обробки.
Ксерокопії документів, що посвідчують особу учасника, не дають права для допуску до пункту тестування, навіть у випадку якщо вони завірені нотаріально.

  • 3. Учасник запізнився на зовнішнє оцінювання
Учасник не допускається до зовнішнього оцінювання, про що складається відповідний протокол, який засвідчується підписами відповідального за пункт тестування, його помічника та чергового. 
  • 4. Під час ідентифікації учасника було встановлено факт підроблення документа, що посвідчує особу
 Учасник не допускається до проходження зовнішнього оцінювання, про що складається відповідний протокол, який засвідчується підписами відповідального за пункт тестування, його помічника та чергового
  • 5.  В аудиторному пакеті з тестовими матеріалами не вистачає бланка відповідей або брак друку не дає можливості прочитати його фрагмент.
 Старший інструктор видає учаснику тестування бланк відповідей будь-якого відсутнього учасника з цієї аудиторії.
Якщо в аудиторії тестування присутні всі учасники, старший інструктор звертається до відповідального за пункт тестування, який надає йому бланк відповідей відсутнього учасника з іншої аудиторії, про що робиться відповідний запис в Аудиторному протоколі проведення зовнішнього оцінювання.
  • 6. В аудиторному пакеті з тестовими матеріалами не вистачає тестового зошита або брак друку не дозволяє прочитати фрагмент тестового зошита.
1. Якщо в аудиторії менше 15-ти учасників тестування, старшим інструктором видається зошит № 15, про що робиться запис в Аудиторному протоколі проведення зовнішнього оцінювання. Учасник, позначає номер виданого зошита  (15) у відповідному місці бланка (бланків) відповідей.
2. Якщо в Аудиторному протоколі проведення зовнішнього оцінювання зазначено 15 прізвищ, але один учасник не з’явився на тестування, вільний зошит видається іншому учаснику, про що робиться запис у протоколі.Учасник, позначає номер виданого зошита у відповідному місці бланка (бланків) відповідей.
3. Якщо в аудиторії присутні всі 15 учасників зовнішнього оцінювання, видається тестовий зошит відсутнього учасника з іншої аудиторії (за допомогою відповідального за пункт тестування). Учасник, позначає номер виданого зошита у відповідному місці бланка (бланків) відповідей.
  • 7. Під час кодування робіт штрих-код був зіпсований
 Використовується запасний рядок із штрих-кодами під номером 16 або 17, про що робиться запис в Аудиторному протоколі проведення зовнішнього оцінювання.
  • 8. Під час позначення номера зошита в бланку відповідей учасник допустив помилку
Заштрихувати неправильну відмітку і поставити правильну в потрібному місці (на бланку відповідей це можливо робити лише у випадку помилки з номером зошита ).
  • 9. Учасник на певний час залишив ауди-торію тестування через погане само-почуття і повернувся після надання медичної допомоги.Чи продовжується для нього час тестування?
Час тестування для нього не продовжується. 
  • 10. Учасники отримали зошити, номери яких не відповідають їхньому номеру в Аудиторному протоколі проведення зовнішнього оцінювання, сіли не на свої місця і почали працювати або отримали не свій штрих-код.
Про це повідомляється регіональний центр оцінювання якості освіти, ситуація детально описують  в Аудиторному протоколі проведення зовнішнього оцінювання 
Категория: Решение нестандартных ситуаций | 317 | распечатать
 


Добавление комментария:

Имя:
Пароль: (если зарегистрирован)
Email: (обязательно!)
captcha

теги форматирования

добавить смайлы
 
© Внешнее независимое тестирование в Украине Перепечатка и использование материалов разрешено только с указанием ссылки на первоисточник.
-->
-->